Gaziantep’te çeşitli suçlardan 103 şüpheli yakalandı –Fıratınsesi Haber
14 Nisan 2021

Gaziantep’te çeşitli suçlardan 103 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 103 şüpheli yakalanırken uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında ise gözaltına alınan 64 şüpheliden 11’i tutuklandı.

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 18:42

Gaziantep’te çeşitli suçlardan 103 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte asayiş uygulamasının yanı sıra uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 103 şüphelinin yakalandığı, uyuşturucu satıcıları ile hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 64şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 11’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcıları ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda, silah, mermi, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği bildirildi.

Kaçak tütün mamülleri satışı yapan iş yerlerine operasyon

Merkez Şahinbey ilçesinde işyerlerinde kaçak tütün mamülleri satışı yaptığı tespit edilen 2 şüphelinin yakalandığı ve şüphelilerin Şehitkamil ilçesi Burak Mahallesindeki depolarında yapılan aramalarda, 845 bin adet bandrolsüz gümrük kaçağı makaron ele geçirildiği belirtildi.

2 şüpheli gözaltına alındı.  (İLKHA)